Coraz popularniejszy staje się koncept „angielskiego dla firm”. Jest to zbiór lekcji organizowanych dla pracowników jednej firmy. Organizowane są w celu zwiększenia kwalifikacji pracowników i ich możliwości kontaktów z klientami obcojęzycznymi.

Firmowa lekcja angielskiego w Bydgoszczy

angielski dla firm bydgoszczNa początku zbierana jest grupa – w większości szkół jest to do dwunastu osób, mniejsze grupy liczą do trzech osób. Każdy zostaje poddany diagnozie, by móc ocenić indywidualny poziom danej osoby. Dopiero wtedy decydowana jest wielkość grupy i jej poziom. Wcześniej, jeszcze przed diagnozą firma decyduje jaki rodzaj zajęć będzie przeprowadzany. Angielski dla firm Bydgoszcz zawiera głównie trzy rodzaje zajęć – język ogólny, specjalistyczny i biznesowy. Program nauczania jest dostosowywany do specyfiki i potrzeb filmy, więc praktycznie każda firma jest w stanie dostosować czas zajęć do czasu pracy. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli – najczęściej native speakerów. Nauka jest dość interaktywna, a w szczególności, gdy członkowie grupy znają się ze sobą. Tempo nauki jest dostosowywane do tempa każdej osoby, więc nie ma problemu z tym, że ktoś nie będzie nadążał za grupą. Dlatego tego typu rozwiązanie jest bardzo dobre dla firm, którym zależy na rozwoju swoich pracowników. Takie zajęcia są też przystępne cenowo, więc większość stabilnie prosperujących placówek bez trudu może sobie na to pozwolić. Takie zajęcia można uznać za dobry sposób integracji pracowników, co jest dodatkową zaletą.

Tak właśnie organizowana jest większość zajęć w Bydgoszczy. Reszta miast Polski również ma podobne systemy, ale wiadomo – będą widoczne różnice. Gorąco zachęcam pracowników do skorzystania z takich zajęć, jeżeli pracodawcy takowe by organizowali.

Kategorie: Usługi