Zdecydowana większość mężczyzn coraz bardziej zwraca uwagę na swoją formę fizyczną, zdrowe odżywianie a przede wszystkim na swój wygląd. Przykładają duża wagę do posiłków czasami stosując diety, ćwiczeń i kondycji oraz kosmetyków. Te ostatnie wydaję się dziwne, charakteryzujące głównie kobiety jednak są preparaty, które są przeznaczone na wyłączność facetów.

Męskie kosmetyki od marki Apothecary

apothecary 87Marka Apothecary wywodzi się z Wielkiej Brytanii a jej założyciel z zawodu był barmanem. A wszystko zaczęło się od chęci bycia traktowanym poważniej. Miała w tym pomóc zapuszczona broda, która sprawiała wrażenie, że jest starszym niż w rzeczywistości mężczyzną. Produkty tej firmy są przeznaczone do pielęgnacji twarzy. Zarost można pielęgnować za pomocą olejków lub balsamów. Do stylizacji włosów rewelacyjne są pomady, które sprawiają, że ułożona fryzura będzie trwała aż do momentu jej zmycia. Dla mężczyzn posiadających wąsy idealnym preparatem będzie wosk, który zapewni zdrowy wygląd i typowo męski zapach. Jeśli broda nam się znudzi, producent oferuje także krem do golenia, zapewniający ochronę przed podrażnieniem skóry. Dla fanatyków marki Apothecary 87 powstał także firmowy grzebień do brody. Stylowy, wykonany z drewna pomoże rozczesać nawet najgęstszy zarost. Oferta producenta w każdym rodzaju kosmetyków jest wzbogacona o różne typowo męskie zapachy.

Facet dbający o siebie, swoja kondycję i wygląd to coraz bardziej powszechne zjawisko. Pojawia się coraz więcej firm oferujących typowo męskie preparaty. Jedną z nich jest Apothecary, której główną misją jest pomoc w higienicznym utrzymaniu zarostu na twarzy. Bez względu na to czy chcemy pielęgnować zarost czy się go pozbyć, w ofercie znajdziemy kosmetyki, które nam w tym pomogą. Korzystając z produktów tej marki możemy być pewnie jeszcze jednej rzeczy. Wszystkie zapachy to typowa woń wyłącznie dla facetów.

Kategorie: Ciało