Wraz z dzieckiem często podróżujemy. Przedszkole, do jakiego uczęszcza nasza córeczka jest dosyć daleko od naszego domu, więc praktycznie codziennie wybieramy się w trasę. Stwierdziłem, że dobrym pomysłem będzie zakup fotelika do auta.

Zakupienie fotelika samochodowego dla córki

fotelik samochodowy naniaNa samym początku nie za bardzo wiedziałem, jaki fotelik wybrać. Rozglądałem się po różnych stronach i forach internetowych, ale opinii było na tyle dużo, że ciężko było mi się zdecydować na coś konkretnego. Na szczęście przypomniałem sobie o tym, że jeden z moich znajomych ostatnio zakupił pewien fotelik, który bardzo sobie chwalił. Był to fotelik samochodowy nania. Gdy przejrzałem internetowe sklepy z fotelikami tego producenta, wiedziałem, że będzie to bardzo dobry wybór. Opinie od wielu posiadaczy na temat tychże fotelików były bardzo pozytywne. Sama ich różnorodność dała wiele możliwości wyboru, aby fotelik był jak najlepiej dopasowany, nie tylko we względach praktycznych, ale i estetycznych. Poprosiłem córkę o to, aby wybrała taki, który podobał jej się najbardziej. Wybrała fotelik samochodowy w kolorze różowym, wraz z bardzo ładną grafiką kreskówkowej postaci, której jest zagorzałym fanem. Zamówienie fotelika nie było trudne. Po podaniu danych kontaktowych, wybraniu formy wysyłki i wpłacie pieniędzy na podany numer konta, pozostało mi czekać na paczkę. Już po dwóch dniach kurier pojawił się u mych drzwi. Po rozpakowaniu paczki moim oczom ukazał się przepiękny fotelik.

Wyglądał on nawet lepiej niż na zdjęciu. Sam montaż w aucie był bardzo prosty. Co więcej, posiada on bardzo dużą swobodę jeżeli chodzi o dostosowanie go pod użytkownika. Dosyć szybko udało mi się idealnie dopasować go pod moją córeczkę, przez co może ona już bez problemu codziennie ze mną jeździć.

Kategorie: Motoryzacja