Mieszkając w Dąbrowie Górniczej nie sądziłem, że uda mi się przebić na rynku fotografów, który może nie był aż tak przesycony, jednakże nie było aż tylu klientów. Okazało się jednak, że myślałem błędnie a klienci, którzy mieszkali w okolicach Dąbrowy Górniczej naprawdę byli zainteresowani profesjonalnymi sesjami zdjęciowymi.

Fotografowanie na rzecz klientów

Fotografia ślubna Dąbrowa GórniczaMoże i jeszcze nie mogłem poszczycić się w dużym doświadczeniem oraz sporą ilością projektów, za które byłem odpowiedzialny, jednakże na pewno z dnia na dzień tych zdjęć wykonuję coraz więcej, dlatego też mogę powiedzieć, że jeśli tylko pochodzicie z mniejszej miejscowości, to na pewno będziecie znajdować klientów zainteresowanych usługą wykonywania zdjęć z przeróżnych wydarzeń. Jednym z najważniejszych wydarzeń, o których mowa to oczywiście ślub oraz połączone z nim wesela, gdzie jak wiadomo oprócz doskonałej oprawy muzycznej oraz świetnego jedzenia i miejsca, które będzie atrakcyjne nie może zabraknąć także fotografa z odpowiednim doświadczeniem. Na pewno fotografia ślubna Dąbrowa Górnicza może być wykorzystywana później jako pamiątka. Wiele par młodych korzysta z takiej możliwości, umieszczając później takie zdjęcia na przykład na ścianach w ramkach, czy chowając je do portfela, jak tylko zdecydują się na mniejszy format. Takiego, który przede wszystkim pomoże nam to wszystko uwiecznić na ładnie wykonanych zdjęciach.

Fotografowie, z którymi się znałem mieli taką praktykę, że po kilku dniach albo tygodniu przesyłali obrobione już zdjęcia klientowi na skrzynkę pocztową, albo też drukowali je w zależności oczywiście od budżetu klienta. Za każde wydrukowane zdjęcie trzeba jednak odpowiednio zapłacić, jednakże na pewno warto przemyśleć taką inwestycję, gdyż będzie to pamiątka praktycznie na całe życie.

Kategorie: Fotografia