Solidna konstrukcja, wykonana z profili aluminiowych oraz stalowych jest solidną podstawą, która może być używana jako namiot przemysłowy lub hala szybkiego montażu. Wróżenia się kilka podstawowych konstrukcji hal namiotowych, od prostego magazynu do izolowanej cieplnie hali produkcyjnej.

Zalety hali namiotowej

hale namiotoweOczywiście jej największą zaletą jest szybki montaż, mobilność, długa żywotność i wszechstronność zastosowania. Można je przekształcić w magazyn, zadaszoną przestrzeń, warsztat, halę produkcyjną, garaż lub nawet hangar lotniczy. Dach i ściany wykonane są z wysokiej jakości folii PCV, która znana jest ze swojej trwałości i długiej żywotności. Nadaje się do prostych pomieszczeń krytych i magazynowych, w których różnice temperatur nie stanowią problemu. W przypadku towarów, które nie powinny być narażone na wilgoć i kondensację, wnętrze konstrukcji można pokryć folią antykondensacyjną, która zapewnia ochronę przed kondensacją i dużymi zmianami temperatury. Inny rodzaj konstrukcji to konstrukcja z wysokiej jakości tworzywa, pokryta dachem z blachy trapezowej. Jest to doskonałe rozwiązanie do przechowywania różnego rodzaju towarów, maszyn i innych materiałów. Dzięki wytrzymałym ścianom  konstrukcja zapewnia lepszą ochronę techniczną. Dzięki elastycznej, mobilnej konstrukcji możliwe jest przedłużenie lub zmniejszenie wielkości hal namiotowych w dowolnym momencie do pożądanej wielkości. Namioty, czyli hale namiotowe mogą również być zastosowane aby rozbudować szkolny kompleks sportowy lub obiekt sportowy.

Doskonale nadają się również do uprawy roślin i mogą tworzyć znakomite szklarnie. Wszystkie namioty mogą być wyposażone w oświetlenie, klimatyzację i ogrzewanie, a także elektryczny system otwierania, jak również osłony przeciwsłoneczne.

 

Kategorie: Budownictwo