Jakiś czas temu brałam udział w konkursie, które organizowała jedna z popularnych firm w Polsce. Zadanie było proste, dlatego stwierdziłam, że co mi szkodzi spróbować. Co prawda, nie liczyłam na żadnej wyróżnienie, tym bardziej na wygraną, traktowałam to po prostu jako świetną zabawę i okazję do sprawdzenia swoich możliwości.

Czułam ogromną radość w sercu

popularny fotograf z bydgoszczyWyniki miały pojawić się dopiero za miesiąc, informacja miała być dostarczona do każdej z osób, która brała udział w formie listu, dostarczona pocztą tradycyjną. Kiedy otrzymałam list, beż żadnej ekscytacji otworzyłam go i zaczęłam czytać wyniki. I wtedy pojawiło się na mojej twarzy ogromne zdziwienie, kiedy przeczytałam swoje nazwisko, a obok nagrodę, czyli udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą przeprowadzi popularny fotograf z Bydgoszczy. Nigdy nie miałam profesjonalnej sesji zdjęciowej, a kiedy dowiedziałam się, że przeprowadzi ją popularny fotograf to w ogóle przeszło to moje najśmielsze oczekiwania. Przygotowania zaczęłam już w ten sam dzień. Do Bydgoszczy miałam pojechać pod koniec miesiąca, dlatego nie mogłam doczekać się kiedy ten dzień nastąpi. W podróży towarzyszyła mi moja przyjaciółka, z którą po cichu liczyłyśmy, że uda nam się, żeby i ona załapała się na zdjęciu. Po zajechaniu na miejsce, zobaczyliśmy przeogromne pomieszczenie, oraz kilka mniejszych. Znajdowało się tam dosłownie wszystko. Miejsce dla fryzjera, kosmetyczki, mnóstwo ubrań, ogromne szafy i lustra. W końcu nadszedł czas, w którym poznałam fotografa, uroczy, wysoki Pan, z przeogromnym uśmiechem na twarzy. Już wtedy wiedziałam, że to będzie zwariowana sesja zdjęciowa, pełna śmiechu i zabawy.

Nad całością czuwała opiekunka, którą mi przydzieloną. Zadbała o moją fryzurę, makijaż, a także dopasowała stroje abym naprawdę czuła się jak profesjonalna modelka. Całość wspominam naprawdę bardzo przyjemnie i z pewnością częściej będę uczestniczyć w tego typu konkursach. 

Kategorie: Fotografia