To chyba nic dziwnego, że chcę wyglądać dobrze i młodo. Niestety choć mam dopiero trzydzieści pięć lat na mojej twarzy pojawiać zaczęło się coraz więcej zmarszczek. Jest to chyba związane z genami, bo moje siostry miały tak samo. Mama też mówiła mi kiedyś, że bardzo szybko jej skóra zaczęła się starzeć. Ja postanowiłam z tym walczyć ale jednak kremy na dłuższą metę niezbyt pomagały.

Laser pomógł mi pozbyć się zmarszczek

usuwanie zmarszczek w KrakowieŻeby zrobić coś ze swoimi zmarszczkami udałam się to specjalisty. Jeżeli chodzi o usuwanie zmarszczek w Krakowie to na pewno można znaleźć takie usługi w wielu miejscach ale ja nie szukałam żadnego salonu, ponieważ poszłam do specjalistki, którą poleciła mi przyjaciółka. Centrum urody, do którego wysłała mnie przyjaciółka bardzo mi się spodobało, ponieważ panuje dam bardzo miła ale też i profesjonalna atmosfera. Konsultantka, która została mi przydzielona powiedziała mi o różnych sposobach na walkę ze zmarszczkami. Po poznaniu plusów i minusów każdej metody zdecydowałam się na zabieg laserowego usuwania zmarszczek. Jeden zabieg nie wystarczył by usunąć wszystkie moje zmarszczki, a więc musiałam powtórzyć go trzy razy. Pierwszy zabieg był trochę niekomfortowy ale powierzchnia mojej skóry była przed i w trakcie zabiegu chłodzona zimnymi okładami, więc nie czułam praktycznie żadnego bólu.

Zabiegi naprawdę mi pomogły i moja skóra wygląda teraz o wiele lepiej. Oczywiście nie mam już zmarszczek na czole i przy ustach ale ogólnie mam wrażenie, że moja cera stała się jakoś bardziej promienista i nawilżona przez co automatycznie wyglądam o wiele młodziej. Jeżeli będzie taka potrzeba to oczywiście znów powtórzę zabieg laserowego usuwania zmarszczek, ale będę też próbować wygładzać zmarszczki przy pomocy mikrodermabrazji.

 

Kategorie: Ciało