Ostatnio przyszła mi do głowy świetna myśl. Widziałem wyraźnie po cenach wynajmu, że coraz więcej osób jest zainteresowanych wynajmowaniem mieszkań i pokoi w moim mieście – Szczecinie. Uznałem, że mogę spróbować coś na tym zarobić – skoro inni dają radę, to czemu nie ja?

Dobry zarobek na wynajmowanym mieszkaniu w Szczecinie

mieszkania na sprzedaż w szczecinieMoje oszczędności były całkiem spore. To co miałem wystarczyłoby na połowę czteropokojowego mieszkania. Udałem się do banku i po długich rozmowach udało mi się uzyskać kredyt na drugie pół. Teraz pozostało jedynie znaleźć chętnych na wynajem pokoi. Wystawiłem je z nieco niższymi cenami – chciałem jakoś przyciągnąć chętnych na początek. Nie musiałem długo czekać – już na drugi dzień dostałem telefon od chętnego. Przyjechał, obejrzał mieszkanie i podpisał umowę najmu. Teraz pozostało już tylko zasiedlić trzy pozostałe pokoje. Wówczas wiedziałem już, że mieszkania na sprzedaż w Szczecinie potrafią być prawdziwą żyłą złota. Ta inwestycja była jednym z najlepszych pomysłów mojego życia. Bardzo szybko znalazłem chętnych na pozostałe pokoje. Tak jak wcześniej liczyłem, to co miałem wpłacane za wynajem przewyższało ratę kredytu. Wszystko odkładałem na czarną godzinę, która to na szczęście nie nastąpiła. Przyznam, że było to znacznie lepsze niż trzymanie pieniędzy na koncie. Nim się obejrzałem, spłaciłem kredyt i mieszkanie było w pełni moje. Teraz dopiero mogłem zacząć liczyć zyski. Polecałem to wszystkim moim znajomym – był to świetny pomysł na dodatkowy zarobek.

Szybko przyszedł mi do głowy kolejny pomysł – skoro tak szybko udało mi się spłacić ten kredyt, dlaczego by nie wziąć kolejnego na kolejne mieszkanie? Póki co jednak stwierdziłem, że należy mi się chwila dla mnie – zająłem się szukaniem odpowiedniego miejsca na udane wakacje.

Kategorie: Nieruchomości