Prowadziłem od jakiegoś czasu jednoosobową działalność i jakoś sobie radziłem. Biuro miałem w domu, bo nie przyjmowałem klientów i nie było konieczności wynajmowania jakiegoś biura. Dzięki temu sporo udało mi się zaoszczędzić pieniędzy, które wydałem na wyposażenie stanowiska pracy.

Doskonale działająca drukarka po skutecznej naprawie

naprawa drukarek - KatowiceNajważniejsza była dla mnie drukarka, bo codziennie drukowałem mnóstwo dokumentów. Kupiłem jakąś drukarkę z promocji i byłem zadowolony. Zakupiłem produkt powystawowy, który nie obejmowała gwarancja. Niestety kiedy przyjechałem do domu to okazało się, że drukarka nie działała prawidłowo. U mnie w bloku mieszkał sąsiad, który także prowadził własną firmę. U niego wykonywana była naprawa drukarek – Katowice i od razu do niego poszedłem. Jego serwis jeszcze był czynny i miałem sporo szczęścia, bo miałem mnóstwo dokumentów do wydrukowania. Sąsiad od razu zabrał się za naprawę mojej drukarki. Zadzwonił po mnie po godzinie co było zaskakujące. Okazało się, że w drukarce nie było aktualnych sterowników i tylko dlatego nie pracowała należycie. Zapłaciłem sąsiadowi za usługę i zadowolony wróciłem do domu, by wydrukować wszystkie potrzebne dokumenty. Drukarka po naprawie działała doskonale i sąsiad skutecznie mi pomógł. Od tamtego czasu drukarka wcale się nie psuła i wszystko zawdzięczałem zapewne mojemu sąsiadowi. Jego serwis polecałem nawet swoim klientom, którzy zawsze byli zadowoleni z usług sąsiada. Potrafił on naprawić każdą drukarkę.

Z sąsiadem się zaprzyjaźniłem i często się z nim spotykałem, aby napić się piwa po ciężkim dniu w pracy. Obaj sobie świetnie radziliśmy i nawet podsyłaliśmy sobie klientów. Sąsiad to nawet wpadł na pomysł, byśmy podjęli współpracę. W sumie to była oferta godna uwagi.