Mali chłopcy mają swoje ulubione bajki. Uwielbiają wspólnie z ich bohaterami przeżywać przygody i czekają z niecierpliwością na kolejne przygody swoich ulubieńców. Czasem nawet można ich namówić do sprzątania lub jedzenia, gdy zabronimy oglądać ulubiona bajkę. 

Bawełniana pościel z bohaterami Psiego Patrolu

pościel psi patrol z bawełnyKażda dekada ma bajki, które kształtują wyobraźnie i gust najmłodszych. Jedną z najbardziej popularnych bajek w tej dekadzie jest Psi Patrol. Opowiada ona o bohaterskiej ekipie psów, które ratują życie i zdrowie innych. Ta bajka jest oczywiście szczególnie popularna wśród chłopców, gdyż promuje charakterystyczne męskie zachowania i cechy jak odwaga, honor, przyjaźń, lojalność i szacunek. Wizerunki bohaterów Psiego Patrolu są już niemal wszędzie – na koszulkach, czapkach, kurtkach, a także szkolnych piórnikach, czy ołówkach. Jednak najnowszym hitem sprzedażowym jest pościel z wizerunkami bohaterów tej bajki. Pościel będzie świetnym prezentem na urodziny lub inna okazję. Chłopcy mają swoich ulubionych bohaterów z Psiego Patrolu, dlatego jest wiele wariantów nadruku na pościeli. Jest każdy bohater osobno oraz grafiki przedstawiające całą grupę Psiego Patrolu. Są też oczywiście motywy z ich oponentami, których ścigają lub których właśnie pokonali. Pościel Psi Patrol z bawełny to najwyższej jakości produkt, atestowany i certyfikowany. Jednak ten produkt kupujmy tylko u zaufanych dystrybutorów, unikając tanich podróbek niewiadomego pochodzenia, bo na lokalnych bazarach i rynkach, nietrudno się naciąć na tanie imitacje.

Każdy jako dziecko miał ulubioną bajkę. Oczywiście każdy lubił wtedy gadżety związane z ta bajką. My mieliśmy figurki i wycinanki, nasze dzieci mają koszulki, pościele oraz inne gadżety ze swoich ulubionych bajek. Łatwo ocenić – nasze dzieci mają lepiej !

Kategorie: Handel