Miałam okazję w zeszły weekend bawić się na wspaniałym weselu u swoich znajomych. Bardzo dobrze się znamy więc wiedziałam, że ich wesele na pewno będzie udane. Mamy podobny gust muzyczny i wiedziałam, że Karolina z Marcelem planują dla wszystkich gości wspaniałą zabawę.

Podobają mi się zdjęcia ślubne znajomych

zdjęcia ślubne - BydgoszczPo pierwsze byłam zachwycona lokalem i jedzeniem a także pogodą, która dopisała w stu procentach. Karolina z Marcelem zatrudnili do zdjęć bardzo znanego fotografa, który był wyjątkowo miły a także przystojny. Kręcił się koło mnie dosyć często i parę razy nawet mnie zagadał. Po weselu Karolina do mnie zadzwoniła, że Krzysiek fotograf się o mnie pytał. Pozwoliłam żeby przekazała mój numer telefonu. Z nikim się nie spotykałam a Krzysiek wpadł mi w oko. Spotkaliśmy się w restauracji i bardzo dobrze nam się rozmawiało. Krzysiek sporo opowiadał mi o swojej pracy. Zdjęcia ślubne – Bydgoszcz, które wykonuje od wielu lat sprawiają mu dużo radości. Poza zleceniami związanymi z weselami i ślubami Krzysiek bierze udział także w różnych innych uroczystościach rodzinnych takich jak urodziny, imieniny czy jakieś okrągłe rocznice. Dzięki temu, że poznaliśmy się bliżej Krzysiek zaprosił mnie do swojego biura i pokazał mi jak pracuje przy obróbce zdjęć. Miałam okazję zobaczyć na własne oczy jak fotograf wywołuje zdjęcia. Jako pierwsza widziałam zdjęcia ślubne z wesela moich przyjaciół. Wyszły pięknie. Nawet ja pojawiałam się na sporej ilości. 

Nie sadziłam, że wywoływanie zdjęć a także praca fotografa jest aż tak interesująca. Dzięki Krzyśkowi mogłam poznać od kuchni trochę ten zawód. Cieszę się, że mój chłopak bo zostaliśmy parą ma taki ciekawy zawód, który dostarcza mu wiele satysfakcji. Poza satysfakcją wykonując różne zdjęcia i sesje można na tym całkiem sporo zarobić. 

Kategorie: Fotografia