Jako młody człowiek miałem jeden cel. W przyszłości chciałem osiągnąć szeroko pojęty sukces związany z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. To było dla mnie bardzo ważne, ponieważ chciałem realizować się w ten sposób.

Prowadziłem własną hurtownię na Śląsku 

hurtownia stali śląskOd jakiegoś czasu szukałem nawet dobrego pomysłu na biznes i chciałem aby nie rządził tym przypadek. Doskonale zdawałem sobie sprawę z tego, że im lepszy i dokładniejszy plan tym dużo lepsze efekty w przyszłości. Dopiero po studiach zdecydowałem się na elementy robione ze stali. Natchnienia dała mi moja stara praca gdzie sprzedawałem podobne przedmioty. Wiedza nabyta podczas wykonywania czynności związanych ze sprzedażą była dla mnie na wagę złota. Na dodatek doskonale dawałem sobie w tym radę i czułem się jak ryba w wodzie. Pięć lat później dzięki mnie powstała na prawdę ceniona hurtownia stali śląsk gdzie wytwarzano różnego rodzaju elementy. Prowadzenie tak dużej działalności dało mi ogromne doświadczenie i wiedziałem jak nią zarządzać. Oczywiście początkowo popełniałem masę błędów. Moja hurtownia była młoda, a ja nie wiedziałem jeszcze jak moje decyzje wpływają na jej funkcjonowanie. Na szczęście zatrudniłem sprawdzonego doradcę i od tamtej pory własna hurtownia działa o wiele sprawniej. Na dodatek generuje coraz większe zyski dzięki temu cały czas mogę inwestować w lepszy towar. Na początku nie miałem takich możliwości ze względu na wiele bardziej ograniczone środki. Im większe dochody tym lepsze produkty i nowe szanse.

Perspektywy rosły z miesiąca na miesiąc, a ja starałem się jak najlepiej prowadzić własną hurtownię stali. Było to dla mnie ważne, ponieważ ciężko pracowałem i bywały miesiące gdzie ledwo wiązałem koniec z końcem. Na szczęście efekty były widoczne, a ja miałem lepszą motywację do dalszych działań. 

Kategorie: Przemysł