W tym roku na emeryturę przechodził nasz dobry kolega z pracy. Spędziliśmy z nim wiele świetnych chwil i zawsze poprawiał atmosferę nawet podczas najcięższych robót. Teraz zaprosił nas na imprezę pożegnalną. Oczywiście jako koledzy nie chcieliśmy pojawić się z pustymi rękoma.

Nowa szlifierka dla majsterkowicza

wytrzymała hitachi g13staMusieliśmy sprawić mu prezent, który pozostanie z nim na dłużej. Podczas narady większość osób była za tym aby to było coś praktycznego. Uważaliśmy, że tylko rzeczy tego typu mogą się przydać do czegoś praktycznego. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na szlifierkę kątową, która była idealna dla każdego majsterkowicza. Jako osoby mające styczność z pracami budowlanymi polecaliśmy wszystkim takie rozwiązanie. Na dodatek okazało się, że nasz kolega właśnie poszukiwał takiego gadżetu. Mieliśmy dobrego informatora w postaci jego żony. Ostatecznie w nasze ręce trafiła wytrzymała hitachi g13sta. Był to sprawdzony model o doskonałych parametrach. Na dodatek świetnie sprawdzał się podczas tych najbardziej wymagających prac. Wiele osób miało taką szlifierkę i nikt nie narzekał. Sklepy proponowały na prawdę dobrą ofertę, a my składając się w więcej osób mogliśmy pozwolić sobie na najnowszy sprzęt. Nasz prezent miał być od serca dlatego nie zamierzaliśmy na nim oszczędzać. Miała być to praktyczna i przydatna rzecz. Nasz kolega był prawdziwym majsterkowiczem dlatego oczekiwał czegoś co ułatwi mu pracę.

Nowa szlifierka kątowa w tym była idealna i sprawdzała się doskonale. Wytrzymała hitachi g13sta nadawała się do domowego użytku i nie zabierała dużo miejsca w warsztacie. Oczywiście każdy wiedział, że taka rzecz przypadnie mu do gustu. Jego reakcja podczas otwierania prezentu była bez cenna. Ucieszył się i szybko docenił nowy sprzęt. 

 

Kategorie: Budownictwo