Moja córka była dla mnie najważniejsza. Sam ją wychowywałem i była moim oczkiem w głowie. Szybko dorosła i zanim się obejrzałem to oznajmiła mi, że wychodzi za mąż. Cieszył mnie fakt, że moje jedyne dziecko ułożyło sobie życie i było bardzo szczęśliwe.

Szybko wybudowany dom z drewna

budowa domów z drewna w łódzkimZapytałem córkę w prost jaki był jej wymarzony prezent ślubny, bo nie chciałem kombinować a pieniędzy nigdy nie dawałem w prezencie, ponieważ uważałem, że to pójście na łatwiznę. Córka zażartowała, że chciałaby dostać dom, ale ja to potraktowałem poważnie. Kupiłem niezłą działkę budowlaną na obrzeżach miasta i znalazłem firmę, która miała wybudować tam dom. Ich mocną stroną była budowa domów z drewna w łódzkim a córka o takim właśnie marzyła. Zapytałem ją jakie ma wymagania i jak wyobraża sobie swój dom. Na tej podstawie zleciłem wykonanie projektu. Oczywiście córka nie miała pojęcia, że działałem w temacie, bo sądziła, że to była tylko taka luźna rozmowa. Często doglądałem budowę i widziałem jak szybko pracownicy firmy budowlanej się uwijali. Bardzo szybko wybudowali dom z drewna. Zatrudniłem projektanta wnętrz, dzięki któremu wszystkie pomieszczenia były pięknie urządzone i umeblowane. Na miesiąc przed ślubem córki postanowiłem jej podarować prezent. Przyjechała do mnie ze swoim narzeczonym, ponieważ na jego obecności również bardzo mi zależało. Kiedy pojechaliśmy do ich drewnianego domu i wręczyłem córce klucze do mieszkania to widziałem jak bardzo byli szczęśliwi z takiego prezentu.

Córce wszystko się podobało i nawet nic nie zmieniała w swoim nowym domu. Dla mnie szczęście mojego dziecka było sprawą priorytetową a dla córki zrobiłbym wszystko. Za wesele także zapłaciłem, bo to był przecież mój obowiązek. Impreza była huczna i bardzo udana.

Kategorie: Budownictwo