Często przyjmuję w domu gości. Lubię zarówno imprezy rodzinne, jak i te gronie znajomych. Lubię planować, gotować, zajmować się dekoracjami, zajmować się gośćmi. Dlatego tak ważne było dla mnie, by pokój dzienny był doskonale urządzony. Musiał być duży, funkcjonalny i atrakcyjny wizualnie.

Italux lybra to nowoczesny i modny wybór

italux lybra do salonuPostawiłam na jasne, kremowe ściany, do tego ciemniejsze deski parkietowe. Kupiłam zestaw wypoczynkowy na który składała się kanapa narożna oraz dwa fotele. Do tego duży stolik kawowy, zdjęcia na ścianach, a okna przyozdobione firankami. Najtrudniej było mi wybrać odpowiednie oświetlenie. Lampa musiała pasować do całości, dawać dużo światła, wyglądać estetycznie. Szukałam czegoś nowoczesnego i modnego, ale w rozsądnej cenie i bez żadnych tam kryształków, ozdóbek i innych. Tak w końcu trafiłam na italux lybra do salonu. Italux to znana marka zajmująca się produkcją oświetlenia. Posiada szeroką ofertę lamp wiszących, plafonów i innych. Wszystkie odznaczają się nowoczesną stylistyką, jak i wysoką jakością wykonania. Było więc w czym wybierać. Żyrandol Lybra pasował mi do salonu najbardziej. Był jednocześnie prosty, ale miał nietypowy kształt. W razie remontu czy przemeblowania zawsze będzie mi pasował. Podobało mi się także to, że lampa była łatwa do zamontowania, a mogłam do niej dobrać także różne żarówki, na przykład bardziej ,,szpiczaste” lub bardziej okrągłe, czyli klasyczne, a na święta nawet różnokolorowe.

Lampę marki Italux kupiłam w sklepie internetowym, ponieważ miał on najlepsze ceny, a przesyłka kurierska dotarła już następnego dnia. Była dobrze zabezpieczona, zatem lampa dotarła bezpiecznie w jednym kawałku. Po zamontowaniu jej wiedziałam, że to idealny żyrandol jaki mogłam sibie wymarzyć.

Kategorie: Urządzanie wnętrz